AKCJA CZYTANIE DZIECIOM W BIBLIOTECE PWSZ W CHEŁMIE

Z okazji Roku Janusza Korczaka i w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, bibliotekarze zorganizowali spotkanie dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Chełmie. Przed południem 29 maja w czytelni Biblioteki Głównej odbyło się czytanie fragmentów książki „Król Maciuś I”. Organizatorzy przewidzieli także szereg zabaw i niespodzianek.

Dzieciom czytały bibliotekarki: panie Barbara Polakowska, Teresa Chyła, Maria Bajko, Zofia Jaworska, Krystyna Naklicka, zaproszeni goście : pan Jarosław Kapeluszny – dyrektor Instytutu Matematyki  i Informatyki, pan Zygmunt Gardziński – kierownik Działu Współpracy z Zagranicą  oraz studentka II roku pedagogiki pani Katarzyna  Gręziak. Zabawy integracyjne przygotowała i poprowadziła pani Alina Podściańska.

« z 2 »