Konta Czytelnika w katalogu on-line

Od dnia 13.02.2008 r. Biblioteka Główna uruchomiła dostęp do Konta Czytelnika w katalogu on-line, umożliwiając użytkownikom zamawianie książek oraz sprawdzanie stanu wypożyczeń poprzez dostęp internetowy.
Użytkownicy zainteresowani posiadaniem swojego konta przez Internet mogą skontaktować się z bibliotekarzem dyżurującym w Wypożyczalni Głównej w celu otrzymania szczegółowych informacji oraz hasła dostępu.
Użytkownicy posiadający aktywne Konto Czytelnika, mogą zamawiać książki po uprzednim załogowaniu się. Czytelnik powinien dotrzeć do opisu poszukiwanej pozycji przez katalog on-line oraz kliknąć napis [zamów] widoczny przy pozycjach dostępnych (nieoznaczonych sygnaturami czytelni). W opcji „Zamówienia” wyświetli się termin w którym zamówione pozycje powinny zostać odebrane przez użytkownika konta.
Nieodebranie zamówionych książek w terminie powoduje automatyczne usunięcie z listy zamówień.