Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie i Związek Banków Polskich.

zbpuczelnia

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że uczelnia bierze udział w ogólnopolskim programie „Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line”, organizowanym przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Program zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):

  • „Miesięcznik Finansowy BANK”,
  • „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”,
  • „Europejski Doradca Samorządowy”,
  • „Finansowanie Nieruchomości”,
  • „Kurier Finansowy”.

Program jest niepowtarzalną okazją połączenia edukacji z praktyką i dotarcia do wiedzy wybitnych specjalistów, analityków, przedstawicieli biznesu, nauki i polityki gospodarczej. W pismach znajdują się informacje z pierwszej ręki, obszerne komentarze dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, wywiady poświęcone kluczowym, współczesnym problemom i wiele innych specjalistycznych materiałów. Pracę z tekstem ułatwia możliwość archiwizowania, wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.
Aby móc wygodnie korzystać z tej bogatej, specjalistycznej wiedzy wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie www.aleBank.pl. Otrzymają Państwo m.in. dostęp do:
Bieżące wydania pism (wysyłane na bieżąco, na adres e-mail)
Archiwum (dostępne on-line poprzez stronę www.aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.
Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu
Związek Banków Polskich

prof. dr hab. Józef Zając
Rektor
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie

19 lutego 2016
Skip to content