Biblioteka PWSZ w Chełmie przedstawia Flipster®, nowy sposób dostępu do zdigitalizowanych czasopism

Biblioteka PWSZ zaprasza do korzystania z czasopism w serwisie Flipster na stronie:

https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&groupid=main&profile=eon
lub http://search.ebscohost.com

Flipster jest serwisem czasopism, który umożliwia użytkownikom przeglądanie cyfrowych wersji najnowszych wydań popularnych czasopism. Znajdziecie tu takie tytuły jak: Time, The New Yorker, National Geographic, Forbes, Flying, Vogue i wiele, wiele innych.

Dzięki Flipsterowi czytelnicy mają możliwość dostępu do treści czasopism w bibliotece lub zdalnie. Aby uzyskać dostęp z komputerów domowych i urządzeń mobilnych należy zalogować się przy pomocy hasła, które można otrzymać w Bibliotece PWSZ w Chełmie, lub pisząc e-maila: biblioteka@pwszchelm.edu.pl

Czasopisma mogą być pobierane na telefony i tablety, do czytania w trybie offline w dowolnym miejscu i czasie. Flipster oferuje łatwe przeglądanie i czytanie. Użytkownicy mogą przeglądać czasopisma według kategorii, a także wyszukiwać określone periodyki. Kiosk online zawiera galerię najnowszych wydań, jak również galerię wszystkich wydań, umożliwiając szybki dostęp do magazynów.

Linki do krótkich filmów instruktażowych:

https://www.youtube.com/watch?v=5sIDlHSEwus

https://www.youtube.com/watch?v=-rbJHJtnqWk

Skontaktuj się z Biblioteką aby dowiedzieć się więcej o dostępie do zdigitalizowanych czasopism biblioteki poprzez Flipster.

25 listopada 2021
Skip to content