Wystawa rysunku i akwareli Beaty Ciastek w Bibliotece PANS w Chełmie

Biblioteka Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie  zaprasza na wystawę „w akwareli i w szarości” Beaty Ciastek. Prace można oglądać od 16 kwietnia 2024 r. do 20 maja 2024 r. w siedzibie biblioteki, przy ulicy Pocztowej 54, w godzinach jej otwarcia. Serdecznie zapraszamy!

Beata Ciastek jest rodowitą kraśniczanką. Ukończyła Wydział Artystyczny UMCS, zdobywając dyplom z grafiki warsztatowej (linoryt) w 1997 roku pod kierunkiem prof. Maksymiliana Snocha. Następnie odbyła studia podyplomowe z zakresu wiedzy o kulturze na Wydziale Humanistycznym UMCS oraz edukacji technicznej z wykorzystaniem narzędzi informatycznych na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jest członkiem Kraśnickiego Towarzystwa Edukacyjnego oraz lubelskiej grupy plastyków „TWORZYWO 96”. Zajmuje się rysunkiem, technikami mieszanymi oraz malarstwem (głównie akwarelowym, ale także olejnym i akrylowym).

Od kilkunastu lat bierze udział  w wystawach zbiorowych grupy „TWORZYWO 96”: Lublin (Galeria 31, Galeria TPSP „Przy bramie”, Filharmonia Lubelska, Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej HE SHUIFA UMCS, Galeria Wydziału Artystycznego UMCS), Lubartów (Galeria PMDK),  Nałęczów (Galeria Andriollego NOK), Kazimierz Dolny (Galeria Leonardo). Uczestniczy również w  Ogólnopolskich plenerach malarskich.

17 kwietnia 2024
Skip to content