Wystawa malarstwa w Bibliotece Głównej PWSZ w Chełmie

Biblioteka Główna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na wystawę prac Ireneusza Boguszewskiego – twórcy urodzonego w Lublinie w 1962 r., absolwenta grafiki Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie (dyplom z litografii z wyróżnieniem zdobył w pracowni prof. Danuty Kołwzan-Nowickiej).

Pan Ireneusz jest założycielem Stowarzyszenia Twórczego „Prowincja”, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej, a także nauczycielem plastyki i uczestnikiem licznych ogólnopolskich plenerów malarskich. Artysta organizuje oraz współorganizuje plenery dla dorosłych i młodzieży uzdolnionej artystycznie. Uprawia rysunek, malarstwo, grafikę komputerową.

Wystawa czynna jest w godzinach pracy biblioteki, w jej siedzibie przy ulicy Pocztowej 54, od 18 października do 21 listopada 2014 roku. Serdecznie zapraszamy!