Informacja o otwarciu Biblioteki PWSZ w Chełmie od dnia 30 listopada 2020 r.

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii,  Biblioteka PWSZ w Chełmie będzie otwarta dla Czytelników od dnia 30 listopada 2020 r. do dnia 27 grudnia 2020 r., od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.

Przypominamy, że w trosce o bezpieczeństwo Czytelników i zgodnie z wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi nadal obowiązują specjalne zasady korzystania z Biblioteki (treść dokumentu).

Wejście do pomieszczeń Biblioteki zostało tymczasowo przeniesione do wejścia głównego do budynku (od strony parkingu).

Zachęcamy studentów i pracowników do korzystania z e-zasobów Biblioteki   (informacja o e-zasobach). Informujemy, że hasła dostępu do polecanych serwisów można uzyskać wysyłając wiadomość e-mail na adres: biblioteka@pwsz.chelm.pl

Zasady funkcjonowania Biblioteki PWSZ w Chełmie od 1 października 2020 r.

Informacja o e-zasobach Biblioteki PWSZ w Chełmie

30 listopada 2020